בוצעה התנתקות או התחברות למשתמש זה ממחשב אחר.
יכול להיות שזו התנתקות אוטומטית למשתמשים על ידי המערכת.
התראה לפני ניתוק אוטומטי מהמערכת בגין חוסר שימוש.
השאר פרטים ונציג יחזור אליך

הסיפור על שם החברה -

הסיפור על אגודות
השם של החברה אגודות נחבר עי המונח התנכי, אגודה היא בעצם אלומה שזה הקובייה של החיטה שקבצו אותה לאלומה הסיפור התנכי הוא על שני אחים אח גדול ואח קטן לכל אח היה שדה חיטה ובו אגודות באמצע הלילה קם האח הגדול ולקח מהשדה 9 אלומות והעביר דרך גשר שעבר בנחל שחצה את שני השדות לאחיו הקטן וחזר לישון האח הקטן קם לאחר כמה שעות בלילה הלך לשדה שלו והעביר בחזרה את האגודות לאחיו הגדול קמו שני האחים בבוקר הולכים לשדה בידיעה שהעבירו לאח השני אגודות מתוך נתינה בלב שלם. סופרים ורואים שבשני השדות הכמות זהה לחולטין ולא מבינים מה קרה לאחר מיכן הבינו ששניהם קמו ונתנו אחד לשני אגודות.

המשל של הסיפור ועליו נבחר שם החברה: הנתינה בלב שלם אחד לשני בלי שום כוונת רווח אישית על זה מבוססת החברה אך ורק לשפר לשדרג לעזור ולתת מכל הלב.

פיתוח מערכת SMS +

פיתוח מערכת SMS
הרבה מאד עסקים עובדים כיום עם מערכות SMS, כאמצעי שיווקי מוצלח במיוחד. באמצעות שליחת הודעות SMS ללקוחות,
ניתן ליצור איתם קשר קבוע, ליידע אותם על מבצעים שקיימים בעסק או על הטבות, לנהל מועדון לקוחות בצורה נוחה, ליצור פרסום יעיל וממוקד ועוד.
מערכת SMS לעסק יכולה גם לייעל את ההתנהלות הפנימית של העסק, ליצור קשר יציב עם ספקים ועוד. חברת אגודות מציעה לכם בנייה מהירה של מערכת SMS לעסק שלכם, עם כל היתרונות הגלומים בה.
מערכת SMS נתונים סטטיסטיים מוכיחים כי כ-95% מהודעות SMS נקראות בתוך 3 דקות מרגע שהגיעו אל מכשיר הטלפון.
מקבלי ההודעות מקליקים על לינקים בתוך ההודעה בכ-22% מן המקרים, וישנו סיכוי של 33-34% שלקוחות אשר קבלו SMS מחברה כלשהי יבקרו בעסק עצמו או באתר האינטרנט שלו. אין ספק,
אם כך, ששליחת SMS מוכיחה את עצמה כאמצעי שיווקי יעיל במיוחד. קל מאד לעבוד עם SMS – ניתן לשלוח אותו ביעילות, באמצעות מערכת SMS, למאות ואף אלפי לקוחות בו זמנית, בעלות אפסית ביחס לעלויות פרסום סטנדרטיות. להודעות SMS ישנו יתרון על פני סוגי מדיה אחרים – מהירות התגובה. באמצעות מערכת SMS קל לקדם מבצעים לטווח קצר, להביא לקוחות לימי תצוגה או השקות, וכן הלאה.
בנוסף, השימוש ב-SMS הוא קל מאד, כך שלא רק צעירים מקבלים את ההודעות ונהנים מהן, אלא גם קהל מבוגר, שאינו מסתדר תמיד עם טכנולוגיות מתקדמות – מסתדר בקלות רבה עם SMS.
מערכת SMS עסקית מאפשרת לעסק לקדם את עצמו בצורה טובה ומקצועית, ולכן היא מומלצת לכל עסק שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות שלו ולהתפתח.
אגודות חברת אגודות מאפשרת לכם לבנות בקלות ובמהירות מערכות אינטרנטיות וחנויות מקוונות, עם מגוון אפשרויות פנימיות וממשק משתמש נוח, והכל במחירי עלות בסיסיים בלבד.
עם חברת אגודות, אתם יכולים ליהנות ממערכת SMS מקצועית ואיכותית, שתאפשר לכם לתפעל את העסק שלכם בצורה נוחה יותר ויעילה יותר, וליצור קשר בלתי אמצעי עם הלקוחות שלכם.
רוצים לבנות מערכת SMS איכותית לעסק שלכם? פנו עוד היום לאגודות ותקבלו מערכת מקצועית במינימום עלות!

פיתוח מערכת צאט +

פיתוח מערכת צאט
מערכת צ'אט – זה רק אגודות! כיום, כולנו מכירים את אפשרויות הצ'אט השונות, אשר מאפשרות התכתבות ישירה עם אדם כלשהו און ליין, כלומר התכתבות בזמן אמת.
באמצעות צ'אט, ניתן ליצור תקשורת טובה ומהירה בין אנשים, גם ללא שיחת טלפון על החסרונות הרבים שלה, וללא צורך בהמתנה ארוכה לתשובות.
בעלי עסקים רבים, אשר מחזיקים באתר אינטרנט פעיל, יכולים להיעזר במערכת צ'אט באתר שלהם, אשר תאפשר ללקוחות לקבל את המידע הדרוש להם, ולעיתים גם את השירותים הדרושים להם, באמצעות הצ'אט באתר, מן המחשב הביתי או הסמארטפון שלהם, ללא מאמץ. חברת אגודות מסייעת לכם ליהנות ממערכת צ'אט מתקדמת ומשתלמת במיוחד. מערכת צ'אט מערכת צ'אט היא מערכת אשר מאפשרת ללקוח לקבל מידע על העסק ועל השירותים השונים שלו באמצעות שיחת און ליין ישירה עם נציג של העסק. למערכת צ'אט ישנם יתרונות רבים, הן עבור הלקוח והן עבור העסק עצמו.
התקנה של מערכת צ'אט באתר העסקי חוסכת בכוח אדם לצורך מענה טלפוני, ומאפשרת מענה מהיר יותר וממוקד יותר ללקוחות אשר מעוניינים לפנות אל העסק לצורך כלשהו. מערכת צ'אט מצריכה, כמובן, אנשים אשר יהיו זמינים למענה לאנשים, אולם המענה באופן כזה פשוט מאד, יותר מאשר אפשרויות אחרות.
מערכת צ'אט אינה דומה לשיחה עם נציג וירטואלי – אופציה שקיימת כיו באתרים רבים. מערכת צ'אט מאפשרת ללקוח לקבל תשובות אמתיות מנציג אמתי – ולא מנציג ממוחשב שמעניק תשובות לאקוניות וקבועות. מערכת צ'אט משפרת את תפקוד העסק באופן משמעותי. אגודות בחברת אגודות, כל בעל אתר יכול לבנות מערכת צ'אט מקצועית לאתר שלו, ולהביא אליו לקוחות פוטנציאליים רבים, אשר יכולים לקבל שירות, ייעוץ וסיוע מקצועי דרך האתר עצמו. מערכת צ'אט של אגודות היא קלה, נוחה וזמינה, והיא מאפשרת לכם להעניק ללקוחות שלכם בדיוק את המידע שהם זקוקים לו.
חברת אגודות בונה עבורכם מערכת צ'אט מקצועית, במחירי עלות משתלמים במיוחד, וברמה הגבוהה ביותר.
מעוניינים לייעל את השירות באתר האינטרנט שלכם? בנו מערכת צ'אט עם חברת אגודות, ותיהנו מהגדלה של מעגל הלקוחות שלכם, במהירות וביעילות!

אבטחת מידע +

אבטחת מידע
אבטחת מידע – המומחיות של אגודות! הנושא של אבטחת מידע הוא נושא אשר מעסיק כל מי שעובד עם האינטרנט – הן אנשי עסקים והן אנשים פרטיים. התופעה של האקרים, פריצות לאתרים, גניבת מידע וכן הלאה – מטרידה מאד את האנשים אשר עובדים עם הרשת.
לכן, כאשר ניגשים לבנות אתר חדש, כל בעל עסק רוצה לדעת שהוא מוגן ככל האפשר מפני פריצות, שהמידע באתר שלו לא יוכל להילקח משם ולהיחשף, ושפרטים חסויים לא יתגלו. חברת אגודות מסייעת לכם בתחום של אבטחת מידע, עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אבטחת מידע נושא של אבטחת מידע הוא חשוב מאד עבור כל עסק. כאשר מדובר בחנות מקוונת, הנושא של אבטחת מידע הופך להיות חשוב עוד יותר, משום שהאתר מחזיק בפרטים של כרטיסי אשראי של לקוחות, לעיתים קרובות גם במידע רגיש נוסף, הן אודות העסק עצמו והן אודות הלקוחות אשר רוכשים באתר.
אבטחת מידע היא חשובה מאד, על מנת למנוע מצבים של פריצה לאתר, אשר עלולים לגרום לא רק נזק לאתר עצמו, אלא נזק ממשי ללקוחות האתר, ובעקבות כך נזק תדמיתי לעסק כולו. אבטחת מידע נעשית באמצעות תוכנות מתאימות, אנטי וירוס, בדיקת תכנים ועוד. כאשר מבצעים אבטחת מידע בצורה מקצועית ואיכותית, הסיכויים לפריצה אל האתר קטנים באופן משמעותי, כך שבעלי האתרים יכולים להיות רגועים, ולהבהיר גם ללקוחותיהם, שפרטיהם שמורים היטב ללא חשש. אגודות חברת אגודות מכירה את הסכנות הקיימות באינטרנט. לכן, כאשר אתם ניגשים לבנות אתר חדש, חנות אינטרנטית, מערכת SMS או כל מערכת דיגיטלית אחרת, חברת אגודות תומכת בכם עם שירותי אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.
חברת אגודות מעסיקה אנשי מקצוע בתחום אבטחת המידע, אשר עוסקים בתחום זה מזה שנים רבות, בכל שעות היום, מכירים את הסכנות השונות ויודעים כיצד להימנע מהן וכיצד להתמודד איתן.
עם חברת אגודות, אתם מקבלים במחירים הנוחים ביותר, אתרים איכותיים ומאובטחים ללא חשש. רוצים לבנות אתר, אך חוששים מהאקרים? פנו עוד היום לאגודות ותיהנו משירותי אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר!

התממשקות עם הפייסבוק +

התממשקות עם הפייסבוק
התממשקות עם הפייסבוק – עושים עם אגודות! התפתחות המדיה הדיגיטלית בשנים האחרונות היא מטאורית. קשה לזהות כיום את העולם שהיה לפני 10 שנים, וקשה לדמיין היום איך הסתדרנו ללא פלטפורמות שהיום נחשבות לבסיסיות, כמו פייסבוק, כמו האינטרנט באופן כללי.
כיום, כל עסק שמכבד את עצמו מחזיק בחנות אינטרנטית, אשר מקלה על העבודה ומביאה לקוחות רבים אל העסק. חברת אגודות מסייעת לחנות המקוונת שלכם ליצור ממשק עם פייסבוק, על מנת להגדיל עוד יותר את התועלת השיווקית. התממשקות עם הפייסבוק פייסבוק היא כיום ממלכה טכנולוגית ודיגיטלית. לכן, מומלץ מאד לאתרים עסקיים להתחבר לממשק של פייסבוק, וליהנות מן היתרונת שהרשת החברתית מעניקה לעסקים.
פייסבוק מהווה כיום את מקור החשיפה הגדול ביותר עבור עסקים וחברות מכל התחומים. הפרסום בפייסבוק עובד בצורה מדהימה, פרסומים הופכים לוויראליים, הם מותאמים לתחומי העניין של המשתמשים והם כלליים וממוקדים בו זמנית.
על ידי התממשקות עם הפייסבוק, האתרים השונים יכולים ליהנות מחשיפה רחבה במיוחד ללקוחות, מהגדלה של מעגל הלקוחות וכמובן מהגדלה של הרווחים העסקיים. באמצעות התממשקות עם הפייסבוק, ניתן להגיע ללקוחות בשכבות גיל חדשות, מאזורים אחרים, וליהנות גם מדעת קהל חיובית על העסק, אשר מתפשטת בפייסבוק ונעשית לעובדה ידועה.
באמצעות התממשקות עם הפייסבוק, כל עסק יכול לקדם את עצמו בצורה מטאורית, לגדול, להתפתח ולהצליח, גם בעולם העסקי המורכב של ימינו. אגודות חברת אגודות מאפשרת לכל עסק לבנות חנות אינטרנטית או מערכות אינטרנטיות אחרות, אשר הופכות את הניהול של העסק ובעיקר את מערכות השיווק שלו לטובות יותר ויעילות יותר.
לכן, אגודות מסייעת לכל אתר גם ליצור התממשקות עם פייסבוק, על מנת להגדיל את המערך השיווקי, להגיע ללקוחות רבים יותר וליצור עבודה נוחה יותר עם האתר.
חברת אגודות מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות הללו במחירים נוחים במיוחד, ללא עלויות בסיס כלל. עם אגודות, אתם יכולים לפרוץ קדימה, ולהעניק את השירותים שלכם לעוד ועוד אנשים. רוצים לבנות אתר שמתממשק עם פייסבוק? בואו לקבל את כל מה שאתם צריכים, רק באגודות!

מערכת שותפים +

מערכת שותפים
העוצמה העסקית בשיתופי פעולה ← בעידן של ימינו כאשר נטוורקינג ושיתופים הינן מילים מקבילות לפרסום ושיווק. יהיה זה נבון מצד בעלי העסקים להתנהל גם הם כמו הצרכנים בהבנה של חשיבות ועוצמת איחוד כוחות ושיתוף מערכות.
חברת אגודות אשר הוקמה במטרה להקל על בעלי עסקים לשווק את הסחורה שלהם. בעידן האינטרנט שבו כל חנות אשר רוצה להרחיב את מעגל הלקוחות שלה נאלצת לשווק את עצמה גם דרך האינטרנט על ידי הוספת אופציה של קניה ברשת.
בעצם בעל עסק צריך לדעת איך לנהל עסק ממשי ואיך לנהל עסק וירטואלי. לא כולם יודעים איך לגשת לתחום האינטרנט, לעבוד ולתכנת בו. כאן מגיע התפקיד שלנו, אגודות.
אנחנו מזהים את הצורך ההולך וקיים בשוק המסחר ומציעים את שירותינו לעזרת הקמת חנות וירטואלית ללא שום רצון לגזור קופונים מההצלחה שלכם. המטרה שלי היא נטו קידום העסק שלכם וקידום המסחר בכלל. מהי בעצם מערכת השותפים שעליה אנחנו מדברים מערכת שותפים היא למעשה לקיחת השיתוף פעולה צעד אחד נוסף אל הדרך להצלחה. אנחנו באגודות מתעסקים ומתמצאים בעולם העסקים. הניסיון שלנו בתחום זה מראה כי הדרך להצליח היא לזהות צורך ולנסות לספק אותו על הצד הטוב ביותר.
כאשר מאגדים כוחות ומאגדים דרכי התנהלות התוצאה תהיה מקסימלית ומיטבית. על סמך חשיבה זאת פיתחנו אצלנו באגודות את האופציה הנקראת מערכת שותפים.
למדנו וראינו כי קיים מספר רב של אנשים וחברות אשר רוצות לספק את אותו השירות. לכן אצלנו באתר תוכלו להתאגד ולמצוא תחת מטריה אחת את אותם השירותים. קיימת האופציה שבה הלקוחות שלכם יוכלו למכור מוצרים דרככם.
כל זאת על פי סכום שאותו נקבע במערכת. בעידן האינטנסיבי והווירטואלי של ימינו , אל תישארו מאחור. נסו לזהות הזדמנויות עסקיות אשר יהיו רלוונטיות עבורכם.
תנו לנו לעזור לכם למנף את יכולת המכירה והשיווק של המוצר שלכם. על ידי פיתוח מערכת שותפים תוכלו להגיע ולפסק צרכים של לקוחות שונים ובכך גם לעזור לעצמכם לגדול.
אנחנו באגודות נשמח לסייע ולעזור לכם להביא את העסק שלכם למקום שבו תרצו להיות.