בוצעה התנתקות או התחברות למשתמש זה ממחשב אחר.
יכול להיות שזו התנתקות אוטומטית למשתמשים על ידי המערכת.
התראה לפני ניתוק אוטומטי מהמערכת בגין חוסר שימוש.
השאר פרטים ונציג יחזור אליך

בניית אתר תדמית לעסק

בניית אתר תדמית לעסק

פורסם לפני 7 שנים

בניית אתר תדמיתי היא אומנות של ממש הדומה לסידור של פריטים בחלון ראווה של חנות. כיום, סף הגירוי של הגולשים הוא נמוך במיוחד ואתר שלא נראה מזמין ואלגנטי, דומה לחנות עם חלון ראווה ריק או אפילו חנות שהתריסים בה מוגפים... אתר תדמיתי לעסק הוא למעשה "הפנים" של העסק ברשת. אותם "פנים" עשויות להיחשף בפני מיליוני גולשים בארץ ובעולם, במידה ושקלתם לבנות אתר תדמית לעסק, הצגנו בפניכם את הפרמטרים החשובים ביותר עליהם מומלץ לשים דגש: עיצוב: מחקרים מציגים כי 7 השניות הראשונות יוצרות את הרושם הראשוני בין בני אדם משפיעות במידה משמעותית על המשך יחסיהם. בדיוק ..

קרא עוד

מה היא חנות וירטואלית

מה היא חנות וירטואלית

פורסם לפני 7 שנים

לקנות בלי לצאת מהבית לצאת לעבודה בבוקר, לחזור בלחץ על מנת לאסוף את הילדים, לנסות להשתלט על כל המטלות ואז עוד להיזכר שצריך לעשות קניות. עומס החיים בעידן של ימינו מספק הרבה סיבות ללחצים ותחושה של מרדף נגד הזמן. המטרה של רבים מאתנו היא למצוא את אותם הפתרונות אשר יחסכו לנו זמן יקר ויאפשרו לנו לעשות כמה דברים במקביל. אחת מהדרכים שבהם ניתן להקל על אנשים היא עריכת קניות ברשת האינטרנט. חנות וירטואלית היא הדרך של הצרכן לקנות מוצרים מבלי לצאת מהבית ולחסוך זמן יקר. חנות וירטואלית נותנת מענה לכך חנות וירטואלית היא חנות אשר ניתן לרכוש בה מוצרים ד..

קרא עוד

למה עסק צריך חנות וירטואלית

למה עסק צריך חנות וירטואלית

פורסם לפני 7 שנים

למכור בלי מגבלות מקום וזמן התנהלות מצליחה בעולם השיווק ומכירות איננה דבר פשוט. הצורך להישאר עדכניים ורלוונטיים ולספק את כל דרישות הלקוח על הצד הטוב ביותר הינם דברים אשר דורשים השקעה ומאמץ. בתור בעל עסק, אתה בוודאי מכיר את תחושת הסיפוק הגדולה אשר אתה חש כאשר הצלחת לספק ללקוח שלך בדיוק את המוצר שאותו הוא היה צריך. ניהול עסק איננו דבר פשוט. בעל העסק צריך להיות זמין בשעות פתיחה רבות אשר יהיו נוחות לקהל הלקוחות. תמיד לתת שירות אדיב לכל סוגי הלקוחות ובכל השעות. ומעל לכל לוודא שהמוצרים הם נכונים, איכותיים ומותאמים. כדאי להכיר גם את אופציית הח..

קרא עוד

מה היתרונות שלי לפתיחת-בניית חנות לעומת פתיחת חנות בחוץ?

מה היתרונות שלי לפתיחת-בניית חנות לעומת פתיחת חנות בחוץ?

פורסם לפני 7 שנים

מה היתרונות שלי בבניית חנות באינטרנט לעומת פתיחת חנות בחוץ? בניית חנות באינטרנט – המומחיות של אגודות! חנויות רבות קיימות בכל רחבי העולם. כל עסק מעוניין למכור משהו ללקוחותיו, ולשם כך הוא זקוק לחנויות שאליהן יוכלו הלקוחות להיכנס, על מנת להתרשם מן המוצרים ולרכוש אותם. כיום, עם התפתחותה של הטכנולוגיה ועם הפיתוח של האפשרויות הדיגיטליות והמקוונות הרבות, נפוצה יותר ויותר האופציה של חנות באינטרנט, אשר מאפשרת רכישה של מוצרים מכל הסוגים על גבי המחשב. עסקים רבים בוחרים לפתוח חנות באינטרנט במקביל לחנות פיזית, או במקומה. חברת אגודות מסייעת לעסק שלכם ל..

קרא עוד

קידום מכירות באמצעות האינטרנט

קידום מכירות באמצעות האינטרנט

פורסם לפני 7 שנים

עסק אשר רוצה להתקדם ולהתפתח לא יכול להסתמך רק על העובדה כי הוא מספק שירות טוב. שירות טוב הוא כמובן הכרחי, אך קידום מכירות ושיווק הינן הכרחיים באותה מידה אם אנחנו רוצים להיכנס לתודעת הצרכנים. בבואנו לחפש חנות כלשהי, שירות מקצועי או אפילו המלצה על רופאים המקום הראשון שאליו נפנה יהיה רשת האינטרנט. כולנו כבר חיים בעידן שבו כל המידע שאותו אנחנו רוצים למצוא ואשר אנחנו מעוניינים בו, נמצא במרחק נגיעה מאתנו. בכל שאלה או בקשה שלנו, המקום הראשון שבו נחפש את התשובה תהיה רשת האינטרנט. רשת האינטרנט היא מוקד המידע שלנו, את זה כבר הצלחנו להבין. אז בואו נשת..

קרא עוד

איך החנות הוירטואלית פועלת?

איך החנות הוירטואלית פועלת?

פורסם לפני 7 שנים

אגודות חנויות וירטואליות - פועלת על מערכת שנבנתה ע"י המומחים שלנו, צוות של מתכנתים מעצבים ומקודדים להקמת החנות הוירטואלית המושלמת. שתענה על כל צורך של הגולשים, אנחנו שאלנו את עצמו איך אנחנו רוצים את החנות הוירטואלית שלנו והתחלנו ליצור רשימה של רעיונות. לאחר 3 שנים של יצירת רשימות סרטוטים סקיצות והמון תיקונים. אנחנו גאים להציג לכם את אגודות שנבנתה בכל חלק עם מחשבה מעמיקה בנושא אחרי מחקר, ועד למוצר הקיים שנבנה. אנחנו לעולם לא נפסיק לשדרג את המערכת ותמיד חושבים מה אנחנו היינו רוצים שלנו יהיה במערכת של החנות וירטואלית שתגיע לשלמות...

קרא עוד

חנות וירטואלית בחינם

חנות וירטואלית בחינם

פורסם לפני 7 שנים

החנות הוירטואלית של אגודות, יכולה לסדר לכם את החיים להרבה יותר קלים, היא נבנתה ע"י אנשים מומחים בתחום, לחווית משתמש, והתממשקות מלאה לכל מטרה שרק תרצו. יש באפשרותכם לייצר מודולים כגון: גלרייה, קוביה, מוצרים חמים, מוצרים אחרונים, באנרים, מערכת מפיצים, מערכת סקרים, מערכת נקודות, מערכת תבניות, מערכת אס-אמ-אס, מערכת ניהול מלאי, מערכת לכל דבר שרק תרצו. אז..? מספיק לפטפט בואו ונסו בחינם לתקופה של 10 ימי ניסיון את המערכת לימדו להכיר אותה , מעוניינים ? תמיד יש באפשרותכם לרכוש חבילה , ולהעביר את כל המוצרים שלכם לתוך החנות האינטרנטית שלכם! ..

קרא עוד